جدیدترین ها

نام ویستا بست بار دیگر در میان غول‌های یوپی‌وی‌سی جهان مطرح شد

 

موسسه تحقیقاتی رال المان,بار دیگر نام ویستابست را به فهرست اعضای انجمن خود در گروه پروفیل یو پی وی سی که بیش از 20 پروفیل ساز برتر جهان دران حضور دارند,اضاف کرد.

به گزارش روابط عمومی ویستابست,موسسه تحقیقاتی رال المان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین موسسات تحقیقاتی و ازمایشی برای تایید کیفیت و استحکام محصولات صنعتی تولیدی در سراسر

جهان است, که بار دیگر نام ویستابست را در فهرست اعضای انجمن خود در گروه تولید پروفیل یو پی وی سی قرار داد.

ویستابست که در سال 1389 (2010) پس از انجام ممیزی ها, ازمایش ها و ازمون های سخت به عنوان اولین تولیدکننده ایرانی, موفق به دریافت این گواهینامه شده بود که در سال 2012 به دلیل اعمال تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران, موفق به تمدید گواهینامه نشد. خوشبختانه, امسال با تلاش های ارزشمند و ماندگار دولت تدبیر و امید و رفع تحریم ها, ویستابست توانست بار دیگر از این ازمون ها سربلند بیرون امده و نام خود را در کنار غول های یو پی وی سی جهان قرار دهد.

گفتنی است نشان کیفیت رال که بدون شک یکی از سختگیرانه ترین و کامل ترین استاندارد های موجود در حال حاضر جهان برای صنعت پروفیل یو پی وی سی به حساب می اید, پس از عبور ویستابست از ممیزی سخت و انجام ازمایش های متعدد بر روی مواد اولیه, ظاهر و طراحی, ابعاد, حجم, تغیرات ابعاد در دماهای مختلف, مقاومت در برابر ضربه در دمای پایین و همچنین عکس العمل پروفیل تولیدی در شرایط جوی صادر شد.

 

از غول های بین المللی تولیدکننده پروفیل یو پی وی سی اروپایی ثبت شده در فهرست این سایت می توان الوپلاست, وکا, شوکو و پروفاین را نام برد.

منبع سایت ویستابست